Hotel MAXIMUS RESORT - Multisport

Hotel MAXIMUS RESORT

Zahrajte si tenis na kurtech umístěných v přírodě.

TENNIS CLUB MAXIMUS je součástí areálu hotelu MAXIMUS RESORT, který se nachází pouhých 20 minut od centra Brna, v těsné blízkosti Brněnské přehrady.

Hotel nabízí komfortní ubytování, gurmánskou restauraci, rozsáhlé kongresové centrum a velké množství sportovních aktivit – tenisové kurty, bowling, koloběžky nebo kola. Po aktivním dni si hosté mohou odpočinout a načerpat energii v bezkonkurenčním wellness & spa Infinit Maximus, který se rozkládá na rozloze 4000 m2. Pod jednou střechou se nacházejí termální bazény, privátní spa a venkovní či vnitřní saunový svět.

NABÍDKA

Tenisový club poskytuje možnosti celoročního sportovního vyžití na třech kurtech vybavených umělým trávníkem GreenFields s křemičitým pískem. Od podzimu do jara jsou nad všemi třemi kurty nafukovací haly s osvětlením. V letních měsících si u nás můžete zasportovat na čerstvém vzduchu a kochat se okolní přírodou. Jeden ze tří kurtů je multifunkční a nabízí možnost hry nohejbalu.

 

Areál skýtá vhodné prostory pro pořádání tenisových turnajů nebo společenských akcí. Součástí je velká tenisová klubovna, která poskytuje dokonalé zázemí pro všechny sportovce včetně prostorných šaten, salónku a baru, kde si můžete doplnit energii po sportovním výkonu.

V letních měsících můžete posedět venku na terase, kde jsou vítáni také cyklisté nebo turisté, kteří se chtějí při cestě občerstvit a odpočinout si. Součástí nabídky je i coffee to go nebo osvěžující zmrzliny.

Pro členy našeho tenisového clubu jsou pravidelně pořádány tenisové turnaje. Oblíbená je také naše tenisová škola pro děti i dospělé nebo letní příměstské tábory, kde si děti užijí mnoho zábavy a zahrají si tenis se zkušenými trenéry.

Parkování je zajištěno zdarma na krytých parkovacích místech.

BOWLING

Karta Multisport hradí 25% bowlingové dráhy po dobu 60minut. Pokud je ve skupince menší počet karet než čtyři, částky doplácejí osoby bez karty Multisport na sportovišti.

 

KARTA MULTISPORT

Tenis - letní sezóna, Bowling

 

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS