HECTOR - Sport Centre & Restaurant - Multisport

HECTOR - Sport Centre & Restaurant

Sportovně-hotelový komplex HECTOR-Sport Centre & Hotel byl vybudován v lokalitě Malešického parku v roce 2004 na základě projektu předního českého architekta ing. arch. Holuba v moderním stylu s ohledem na estetickou, architektonickou i užitnou hodnotu celého zařízení. Nachází se na samém okraji Malešického parku na rozhraní Prahy 10 a 3, konkrétně Malešic a Žižkova.

Celoroční aktivity

Moderní bowlingová dvoudráha Brunswick v odděleném salónku, kde je možné připravit i raut. Nově otevřená posilovna vybavená v nejvyšší možné kvalitě od společnosti Technogym. Pro milovníky bílého sportu jsou připraveny 4 tenisové dvorce s umělým povrchem té nejvyšší kvality (3x umělý povrch Polyflex, 1x umělá antuka), v chladnějších a zimních měsících kryté profesionálními nafukovacími vytápěnými halami. Vyznavači dynamického squashe rádi využijí nabídku 5 kurtů od předního světového výrobce společnosti ASB, unikátní je možnost zahrát si i čtyřhru. Dva kurty jsou navíc vybaveny světelnou a zvukovou signalizací TIN_BOARD. Ve výstavbě (s brzkým termínem zprovoznění) je i badmintonová hala s 5 kurty s nejmodernějším povrchem. Pokud netoužíte po aktivním odpočinku, pak jistě uvítáte možnost navštívit saunu, solária nebo masáž, která nepochybně zajistí v příjemném prostředí Vaši úplnou relaxaci. Používáme jen vybavení od značkových firem např. solária Ergoline. K dispozici je i možnost hry šipek na automatu či hra Petanque. Dostatečná kapacita a plné vybavení šaten, včetně velké kapacity sprch je samozřejmostí, stejně jako bezplatné parkování.

Hector:  http://youtu.be/0GdzKB4gqEgRezervace jsou možné přes rezervační systém partnera nebo telefonicky

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Squash, Badminton, Stolní tenis, Beach volleyball, Tenis – letní sezóna,  Bowling - Karta MultiSport hradí 25% bowlingové dráhy po dobu 60 minut. Pokud je ve skupině menší počet karet než čtyři, zbytek částky doplácejí osoby bez karty MultiSport na sportovišti, Sauna 60min (minimálně 2 osoby)

Kontakt

Malešická ulice 655/59c
Praha, Praha 10, Malešická ulice 655/59c

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS