Harmony Body - Multisport

Harmony Body

Máš raději menší rodinná fitka? Tak jsme tu právě pro tebe. Jsme sportovně-relaxační centrum na Praze 2, poblíž metra I.P.Pavlova.

Nabízíme širokou škálu skupinových lekcí, jak klidných, tak dynamických.

Naše lekce: TRX, Kruhový trénink, Pilates, Power joga, Zumba, Cvičení pro těhotné, Fit máma, Cvičení pro seniory, Kondiční cvičení pro děti.

Kapacita lekce je max 15 lidí.

Naší preferencí je individuální přístup lektora ke klientovi na každé lekci, aby cviky byly prováděny správně. Kromě cvičení naše centrum nabízí privátní saunu a páru pro 2-4 osoby pro naprosté soukromí.

Součástí našeho centra je i solárium Ergoline Excellence 900, které patří mezi jedno z nejlepších solárií v Praze, poskytuje tak dokonalé opálení. Po lekci si můžeš s přáteli vychutnat výbornou italskou kávu, víno či pro doplnění bílkovin proteinový nápoj.

Na každou lekci je nutná rezervace. Bud telefonicky 222 511 010, nebo emailem, nebo na webu v našem rezervačním systému: www.harmonybody.cz v sekci rezervace stačí najít příslušnou lekci a rezervovat si místo.

KARTA MULTISPORT

Pilates, Cvičení pro Seniory, Cvičení pro těhotné, Fit máma, Kondiční cvičení pro děti, TRX, Kruhový trénink, Zumba,  Power Jóga

Kontakt

U Zvonařky 7
Praha, Praha 2, U Zvonařky 7

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS