FreshKruháč Bořislavka - Multisport

FreshKruháč Bořislavka

NEJLEPŠÍ KRUHOVÝ TRÉNINK V PRAZE!
Kruhový trénink zakládáme na komplexním posílení celého těla. Zajímavé cviky, zajímavé pomůcky. Nové a netradiční cviky najdeš na každém tréninku, stejně jako kopec zábavy se správnými lidmi. Přijď mezi nás s úsměvem a poznej sílu našeho cvičení!

• Chceš se pořádně zapotit?
• Potřebuješ nakopnout k lepším výkonům?
• Rád zkoušíš nové cviky?

Pak jsi tu správně!

Kruhový trénink je vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovštích procvičí celé tělo. Základní interval je 30 sekund, po kterých následuje krátká, standardně 10-15 vteřinová, pauza na přesun na další stanoviště. Za 1 trénink se 1 "kruháč" projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobě vždy procvičovala jiná partie. Název kruhový trénink je odvozen z rozpoložení jednotlivých stanovišť, kde jsou všechny cviky uspořádány do kruhu.
Náš kruhový trénink, ať už se jedná o FreshKruháč nebo o jeho lehčí variantu pro začátečníky FreshStartér, se vždy skládá z předem definovaných částí:

• Zahřátí
• Mobilita/Dynamický strečink
• Vysvětlení systému tréninku a ukázaní stanovišť
• Samotný kruháč (3-6 koleček)
• BONUS: Závěrečná "dodělávačka" - nabývá různých podob :)
• Statický strečink

V závislosti na typu tréninku klademe důraz různě na různé části. U silovějšího tréninku pro kluky spíše než dynamická rozcvička má přednost více mobilita kloubů, u holčičího tréninku zaměřeného hlavně na cardio a "hopsání" upřednostňujeme spíše dynamické rozkmitání.
FreshTréninky vždy trvají 60 minut.

NAVÍC MÁME I SILOVÝ SÁL!

Zde se trénují naše silové tréninky – FreshSilovka a F r es h S p a r ť a n. Místnost je vybavena téměř jako posilovna - stroje tu sice nenajdeš, zato je tu spoustu velkých os, 600 kg kotoučů, spousta jednoruček, těžké kettlebelly a velké hrazdy,…Je toho až až na odjetí kvalitního silového tréninku! :-)

Jak vypadá naše silovka?
FreshSilovka – tento trénink nemá s Kruháčema moc společného. Je to taková naše posilovna navlečená do FreshStylu :). Na tréninku tě přivítají hlavně vzpěračské osy, jednoručky, hrazdy, a další – můžeš se těšit na klasické cviky, které znáš z posilovny – bench, dřep, mrtvola, military press. Cviky se jedou převážně v supersériích a napumpování je zde maximální!
Pomůcek/závaží máme dost, a tak dokážeme poskládat trénink současně pro kluky i pro holky.

MÁME I ZDRAVOTNÍ TRÉNINKY!

Jak vypadají naše Protahovače a Kompenzátory?
Tyto tréninky jsme sestavovali s fyzioterapeutem. Tedy hlavní funkcí zde neníkondice, ale zdravotní aspekt. Strečink a posilování ochablých svalů - tyto tréninky prostě zvládne každý. ZDE se dozvíš více.

Pro vytvoření rezervací je zapotřebí se přihlašovat přes rezervační aplikaci app.freshkruhac.cz.

Rezervaci je nutné zrušit nejpozději 16 hodin před začátkem lekce. Pokud nezrušíte lekci včas, blokujete tím místo někomu jinému a na recepci při příští návštěvě uhradíte v hotovosti sankci ve výši 130,-Kč za každou nezrušenou lekci. Pokud budete mít 3 a více nezrušených lekcí, bude vám zablokovaný účet do rezervační aplikace, dokud sankci na recepci neuhradíte.

KARTA MULTISPORT

Kruhový trénink (FreshKruháč, FreshStartér, F r e s h S p a r ť a n, FreshKompenzátor, FreshProtahovač), Silový trénink (FreshSilovka)

Kontakt

Evropská 689/148
Praha, Praha 6, Evropská 689/148

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS