Fit&Relax Lady - Multisport

Fit&Relax Lady

V našem studiu se snoubí pohybové aktivity s relaxací a péčí o tělo. Můžeme se uvolnit a protančit hodinu při Fit lady dance. Když máme nějaké to kilčo navíc a chceme je shodit anebo jen potřebujeme zpevnit své ženské partie, můžeme zajít na hodinu tvarování těla. Mnohým z nás vyhovuje forma cvičení pilates. Pro ty z nás, které rády propojují ducha s tělem, nabízíme klasickou, dynamickou nebo Bikram jógu.
K jedněm z nejoblíbenějších pohybových aktivit patří chůze. Pořádně „zachodit“ si u nás můžete při lekcích alpinningu na speciálních chodících pásech za doprovodu rytmické hudby.
Ne všechny z nás se rády hromadně potí, a proto nabízíme Body Space - podtlakový pohybový systém Vacu nebo individuální cvičení s instruktorkou, která Vám připraví hodinu na míru podle Vašich potřeb.
Pohybovou zábavu u nás najdou i vaše ratolesti v  kurzu Alpinningu, hodinách angličtiny nebo jógy pro teenagery. Maminky s malými dětmi určitě přivítají dopolední hlídání v našem dětském klubu.
A protože se chceme nechat taky hýčkat a opečovávat, využít můžete pestrou nabídku masáží, zajít si na manikúru, pedikúru nebo kosmetiku.
Když potřebují kila dolů, pomáhá nám naše výživová poradkyně, která nás změří, zváží a doporučí, co jíst a jak se hýbat.
Toto vše a ještě něco navíc je "zabaleno" do příjemného designu studia, protože krása kolem nás vytváří i krásu v nás.

 

KARTA MULTISPORT

60 min - Alpinning, Fitbox, Powerjóga, Hatha jóga, TRX, Pilates, Dynamic Pilates, Piloxing, Body Balance, Rehabilitační jóga, Zumba, SM Systém
75 min - Večerní jóga, Ranní jóga, Kundaliní jóga

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS