Fitness Svět pod Palmovkou - Multisport

Fitness Svět pod Palmovkou

Pestrobarevný svět fitness a wellness v přátelském a čistém prostředí nově zrekonstruovaného objektu na metru Palmovka. Široká nabídka sportovních a relaxačních služeb pro vaše zdraví a radost ze života.

Nejvyhledávanější službou rodinného sportcentra je posilovna vybavená profesionálními stroji české značky GrünSport. Součástí posilovny je i funkční sál a strečingová zóna. Chloubou zařízení je unikátními kardiozóna Spoteee Running Zone, kde se člověk díky speciálním videotrasám při běhání podívá do celého světa. Kardiozóna je vybavena stroji zn. Precor a nově přibyly i nastavitelné schody Intenza.

Dva barevné cvičební sály slouží především pro kondiční i zdravotní cvičení. Nejoblíbenějšími lekcemi jsou powerjóga, TRX, kruhové tréninky či spinning. Lekce vždy vedou profesionální vyškolení instruktoři.

Pro nejmenší máme vyhrazený dětský koutek s oblíbeným kuličkovým bazénkem. Specialitou sportcentra je ricochet - raketový sport v základech podobný squashi. V nabídce nechybí ani stůl na stolní tenis.

Prostorná sauna se sprchami, ochlazovacím bazénkem a útulnou odpočívárnou vybízí k dokonalému odpočinku. V oddělených prostorech najdete i privátní saunu pro dvě osoby. Najděte svůj způsob relaxace!

Prohlídka centra: http://www.svetpodpalmovkou.cz/sluzby/video-virtualni-prohlidky/

UPOZORNĚNÍ: Klienti MultiSport se mohou rezervovat přes online rezervační systém. Pokud není rezervace realizována, může být účet klienta zablokován. Odblokování účtu na recepci sportcentra. Je nutné dodržovat rezervační řád partnera.

KARTA MULTISPORT

TRX, Bosu, Pilates, Flowin, Power jóga, Břišní pekáč, Kruhový trénink, Bodyform, Fitball, Ricochet, Posilovna, Kardio zóna (Spotee), Stolní tenis, Spinning, Sauna

Kontakt

Náměstí Dr. Václava Holého 1054/13
Praha, Praha 8, Náměstí Dr. Václava Holého 1054/13

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS