Fitness Svět pod Palmovkou - Multisport

Fitness Svět pod Palmovkou

Pestrobarevný svět fitness a wellness v přátelském a čistém prostředí nově zrekonstruovaného objektu na metru Palmovka.

Široká nabídka sportovních a relaxačních služeb pro vaše zdraví a radost ze života. Vyhledávanou je profesionálně vybavená posilovna GrünSport s unikátními běžeckými videotrasami Spoteee. Součástí posilovny je i bohatě vybavená kardiozóna Precor. Dva barevné cvičební sály slouží především pro kondiční i zdravotní cvičení podobně jako sál pro spinning. Lekce vždy vedou vyškolení profesionální instruktoři. Pro nejmenší máme vyhrazený dětský koutek s oblíbeným kuličkovým bazénkem. Jako jediné sportcentrum v ČR máme instalované 2 kurty na ricochet - vylepšená varianta squashe. V nabídce nechybí ani stůl na stolní tenis. Prostorná sauna se sprchami, ochlazovacím bazénkem a útulnou odpočívárnou vybízí k dokonalému odpočinku. Najděte svůj způsob relaxace!

Každé úterý se vybíhá ze Světa pod Palmovkou za outdoorovým tréninkem. Roman má po zahřátí během připravený zásobník cviků, které provádíme kde nás napadne. Kombinace běhu a cvičení na čerstvém vzduchu vás dostane do ideální letní formy.

 

Video: https://www.facebook.com/Svetpodpalmovkou/videos/1179937872056970/

UPOZORNĚNÍ: Klienti MultiSport se mohou rezervovat přes online rezervační systém. Pokud rezervace není 3x zrušena, systém účet zablokuje. Je potřeba to řešit na recepci. Nutné dodržovat rezervační řád partnera.

KARTA MULTISPORT

TRX, Bosu, Pilates, Flowin, Power jóga, Břišní pekáč, Kruhový trénink, Bodyform, Fitball, Ricochet, Posilovna, Kardio zóna (Spotee), Stolní tenis, Spinning, Sauna, Léto (venku) - Outdoor trénink

Kontakt

773 13 13 00
773 13 13 00
Náměstí Dr. Václava Holého 1054/13
Praha, Praha 8, Náměstí Dr. Václava Holého 1054/13

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS