Fitness Slavia - Multisport

Fitness Slavia

                                 FITNES SLAVIA Vám nabízí:
INDOOR CYCLING - Vysoce intenzivní cvičení na stacionárních kolech značky TOMAHAWK za doprovodu emotivně laděné hudby. Posílí se a vytvaruje hlavně oblast hýždí, zbavíte se celulitidy a Vaše kondice se po několika hodinách viditelně zlepší. Jízda je navíc zefektivněna o posilovací prvky na horní část těla. Indoor cycling Vás dostane do varu a dokonale se zbavíte Vašich nahromaděných starostí. Celou hodinou Vás bude provázet profi instruktor.

AEROBIC - Nejen tvaruje Vaši postavu a zvyšuje fyzickou kondici, ale též významně přispívá k celkovému tělesnému a duševnímu zdraví. Obsahuje základní kroky, které se postupně spojují do sestav

CARDIOAEROBIC - Cvičí se aerobní sestava, která obsahuje základní kroky opakující se vícekrát za sebou, vazby mezi cviky jsou jednoduché, důraz se klade hlavně na tempo. Tento druh zatížení vede ke zlepšení dýchacího a oběhového systému a výrazně se při něm spaluje tuková vrstva.

STEPAEROBIC – Jedná se o zátěžovou formu aerobicu, za použití stupínku „stepu“. Hlavním cílem je působit na určené svaly tak, aby se dosáhlo jejich optimálního zpevnění a zvýšila se tak jejich pracovní kapacity, která zabezpečuje lepší fungování motoriky a zlepšuje celkovou koordinaci pohybů.

POWERAEROBIC – Cvičí se aerobní sestava zaměřená hlavně na zpevnění jednotlivých částí těla, zejména těch svalů, které jsou „vidět“, čímž je cvičení atraktivní. Formují se hlavně problémové partie např. oblast hýždí, břicha, ale také paží. Dbá se při tom na vyrovnávání disbalancí.

BODYSTYLING - Toto cvičení je zaměřené především na rovnoměrné posílení hlavních svalových skupin celého těla a tím formování celé postavy. Sestavy jsou jednoduché, spojené do nenáročných choreografií. Důraz se klade též na tempo, aby se zvyšovala tělesná vytrvalost.

POWERJÓGA – Je to styl cvičení, kombinující pozice  jógy a strečinku. Je určena k protahování, uvolňování a posilování určitých svalových skupin. Je založená na pravidelném opakování základních jógových pozic v dynamickém sledu. Ovlivňuje nejenom tělo, ale i psychiku. Tato hodina je vedena absolventkou konzervatoře.
TRX - Cvičební program na závěsných systémech pod dozorem instruktora. Tento cvičební program posílí celé tělo pomocí vlastní váhy. Na rozdíl od strojů v posilovně Vám TRX umožní provádět cviky v plném rozsahu pohybu, přičemž je u každého cviku zapojen hluboký stabilizační systém a střed těla._x000D_

FIT BOX – Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

Posilovna se skládá ze třech částí. V první části je umístěna cardio zóna, ve které naleznete běhací trenažér, stepper a stacionární kola od značek TECHNOGYM a HIPOWER. Na trenažérech si také můžete nastavit různé aerobní programy na zvyšování kondice a redukci tuku. Druhá část se skládá převážně z posilovacích strojů, které přesně vedou Váš pohyb a izolovaně procvičují danou svalovou partii. V této části si osvojí správnou techniku cvičení především začátečníci, kteří zde bez problémů procvičí a zpevní celé tělo. Třetí část je určena hlavně pro pokročilé cvičence a sportovce. Najdete zde volné nakládací činky, stojany, jednoruční činky, polohovací lavice, hrazdu, bradla…Druhá a třetí část je vybavena od profesionálních značek TECHNOGYM, GRÜN a COMPETETION LINE.

K dispozici jsou zde zkušení trenéři a cvičitelky, kterým v průběhu bohaté historie této posilovny prošla rukama nejen řada začátečníků různého věku, ale i řada úspěšných sportovců nejen ze Slavie. Např.: Mgr. MARTIN VOJÁČEK, RADEK NOVÁK, JANA POCOVÁ

www.trenermartinvojacek.cz

KARTA MULTISPORT

Fitness, FitBox, Indoor Cycling, Pevné břicho, Problémové partie, Aerobik, Power jóga, Body styling, Posilování, Step-class, TRX, Beach Volejbal - léto

Kontakt

Vladivostocká 1460/10
Praha, Praha 10, Vladivostocká 1460/10

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS