Daily Fitness Olga Šípková - Zličín - Multisport

Daily Fitness Olga Šípková - Zličín

OLGA ŠÍPKOVÁ

Začínala moderní gymnastikou, aerobiku se věnuje už od 23 let. Nakonec se v této disciplíně stala pětinásobnou mistryní republiky, mistryní Evropy i světa. Po skončení závodní kariéry trénovala reprezentanty. V roce 1993 zvítězila Olga Šípková na MČR ve sportovním aerobiku se skladbou na píseň Don´t stop me now. A od té doby ji skutečně nikdo nezastavil. Stala se mistryní světa, miláčkem publika a vzorem pro tisíce žen.

 

POSILOVNA

Vstup na kartu zajišťuje časově neomezený pobyt v naší prostorné posilovně, která je vybavená moderními stroji Technogym. Skýtá jak aerobní zónu s běhátky, rotopedy, šlapadly a veslařskými trenažéry, tak i posilovací část s kvalitním vybavením pro každého klienta. K dispozici jsou zde osobní trenéři, tréninkové programy a sportovní bar s občerstvením.

 

AEROBIC

Jedná se o souhrnný název, který označuje lekce, které se cvičí v sálech 1 a 2. Lekce probíhají pod vedením zkušených lektorů. Na aerobikových lekcích se určitě zapotíte a shodíte přebytečné kilogramy. Na konci každé lekce následuje krátké posílení oslabených svalů a protažení. Na lekcích takzvaného body & mind procvičíte nejen své tělo, ale i mysl. Mezi lekce aerobiku patří: step, body and sixpack, body styling, bosu, břicho a hýždě, dance aerobik, expander, fit trénink, hit4fit, problémové partie, těhulky, trampolínky, trio body, zumba a další. B&M jsou lekce jogy (všechny druhy – ashtanga, akrová, vinyasa), jogalates, bosu, fotbalů, flexibility, pilatek, taichi a lekce pro zdravá záda.

SPINNING®

První spinning® v Praze vybavený nejnovějšími koly NXT od firmy Star Trac®. Aerobní a vytrvalostí cvičení na stacionárních spinningových kolech. Každý účastník se pevně řídí pokyny lektora, který vytváří pomocí motivující hudby profil tratě, zátěž si volí každý podle svých individuálních schopností.

 

FUNKČNÍ TRÉNINK

Lekce funkčního tréninku jsou zaměřené především na kondici a svalovou koordinaci, která vychází z běžných pohybů. Cvičení se zaměřuje na zapojení všech svalových skupin do pohybu a napomáhá ke komplexnímu rozvoji těla, efektivnímu zvyšování kondice a tvarování vaší postavy. Mezi lekce funkčního tréninku se řadí crossfit, funkční trénink, insanity, kruhový trénink nebo trx. Na kartu multisport se nevztahují lekce na přístrojích Gravity.

 

DĚTSKÁ CVIČENÍ

Vstup na kartu Multisport se vztahuje i na dětská cvičení pro děti různých věkových kategorií. Ty nejmenší můžete vzít na naše lekce Rodičů s dětmi v rozmezí 3 měsíců až 4 let věku. Dále nabízíme lekce zumby, jogy nebo moderního tance.

 

SAUNOVÝ SVĚT

Vstup zahrnuje  vstup do prostor krásného Saunového světa vybaveného třemi typy saun a párou. Můžete vyzkoušet bylinkovou, bio či finskou saunu a mezi jednotlivými saunovacími procedurami si odpočinout v útulných a přítmích odpočinkových prostorách. Osvěžení si užijete v zážitkových sprchách vybavených ledovačem. V prostorách dále naleznete Kneippův chodník a samostatný bar s občerstvením.

 

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Aerobní cvičení, Spinning, Saunový svět - max.120 min, Dětské lekce, TRX, Funkční trénink, Box, K-1, MMA, Athletics, Heavy weight Gym, Cross Gym, Pole Dance

Kontakt

Metropole Zličín, Řevnická 1
Praha, Praha 5, Metropole Zličín, Řevnická 1

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS