Fitness Kulaťák - Pasáž Riviera Dejvická - Multisport

Fitness Kulaťák - Pasáž Riviera Dejvická

Potřebujete získat zdravou svalovou hmotu, zpevnit ochablé svalstvo v problémových partiích, odstranit bolesti zad? Efektivně cvičit můžete  pod odborným vedením kvalifikovaných trenérů nebo zcela samostatně podle Vašich představ. Nabízíme asistenci a pomoc při tréninku s ohledem na Vaše individuální potřeby a zdravotní stav. Jen správná technika cvičení Vám zaručí požadovaný výsledek. Posilovna je vybavena stroji firmy STANMARK, které Vám umožní procvičit každý sval. Cvičíme v komorním prostředí, kde Vás nebude obtěžovat čilý ruch běžný ve velkých fitness zařízeních.

V našem fitness studiu se nachází také cvičební sál, ve kterém Vám nabízíme řadu lekcí pod vedením profesionálních instruktorek. Přesvědčíme vás o tom, že cvičení je zábava. Na výběr máte z několika lekcí různé náročnosti. Začátečníky naučíme vnímat rytmus a užívat si hudbu, pokročilejším přidáme náročnější choreografie. Brzy na sobě zpozorujete úbytek podkožního tuku, zvětšení svalové hmoty a zvýšení vaší kondice. A nejen to. Kondiční cvičení při hudbě působí pozitivně i na vaši pohybovou koordinaci a celkové tělesné zdraví.

KARTA MULTISPORT

Fitness, Aerobik (Bodystyling, Pilates, P-class, Power jóga, Body form, Bodyform-step, Zumba), Sauna 60min. - min. 2 osoby s kartou MS

Kontakt

Pasáž Riviera, Národní obrany 824/35
Praha, Praha 6, Pasáž Riviera, Národní obrany 824/35

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS