Fitness Balance cvičení pro zdraví - Multisport

Fitness Balance cvičení pro zdraví

CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ

 

U nás najdete balanční, rovnovážná, aerobní, posilovací, strečinková a všechna další obdobná cvičení, sloužící k rozvoji a udržení kondice, posílení svalového aparátu a zlepšení nálady.

 

Zde uvádíme krátký výřez  z naší nabídky cvičení:

 Fitball - cvičení na velkém míči, jedna z nejlepších rehabilitačních pomůcek současné doby. Lekce obsahují cviky na protažení a posílení hlubokých svalů kolem páteře. Lekce je vhodná pro všechny generace. Díky balancování na míči se naučíte zapojovat svaly pro správné držení těla.

Bosu - cvičení na balančním náčiní BOSU, které kombinuje cvičení rychlé - kondiční, tak posilovací, ale i relaxační. Lekce je přizpůsobena úrovni klientů. Cvičení je zaměřené na posílení a zpevnění svalů těla. Při balancování na BOSU je zapojeno daleko více svalů než při klasickém posilování. Cvičení je tak účinnější, ale především šetrnější k Vašemu pohybovému aparátu. Závěr cvičení je doplněn strečinkem.

Flexi-bar (pružná tyč), která uvedením do kmitavého pohybu přiměje k práci hluboké svaly zádové, veškeré břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Jedná se o silový vytrvalostní trénink, který zintenzivňuje látkovou výměnu a zvyšuje srdeční tep. Cvičení s flexi-barem je efektivní proti bolestem zad, pro zlepšení držení těla, odbourávání tuků, vyrovnání svalových dysbalancí, zlepšování koordinace, rovnováhy, koncentrace a stability.

Zumba je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobiku a tance.Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená „rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party“. A přesně taková je filosofie Zumby, nepřipadáte si jako v tělocvičně, nepočítáte, kolik ještě kterého cviku musíte udělat a dokonce si můžete přidávat i své vlastní prvky. Zkrátka se bavíte a s úsměvem si užíváte na taneční party. Přitom však velmi účinně cvičíte a spalujete spousty kalorií. V hodinách Zumby se kombinují rychlé a pomalé rytmy, čímž dochází k efektivnímu spalování tuků a tvarování postavy. Zapojíte celý svalový korpus, především pak nohy, břicho a hýždě.

Dále nabízíme cyclingové lekce v délce 55 min pro klienty v plně klimatizovaném sálu s barevnou hudbou.

KARTA MULTISPORT

Aerobik (Bosu, Fit ball, Flexi-bar, Body forming, Bosu body, Jóga, Zumba, Zumba toning), HEAT Program, Cycling, FitCross, Jumping, Bosu-Pilates

Kontakt

Bellušova 1877
Praha, Praha 5, Bellušova 1877

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS