FitHB - Multisport

FitHB

Pro skupinové sporty jsou připraveny dva aerobní sály, jeden velký sál o kapacitě 30 lidí, druhý o kapacitě 20 lidí. Pro pohodlné cvičení v sálech bude připravena vzduchotechnika.

Fitness lze chápat jako sportovní aktivity a životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, vytrvalost, zdatnost, zlepšení držení těla a zlepšení konceptu postavy. Současně fitness působí na upevňování zdraví a rozvoj síly.

Pro fitness cvičení se používají kromě tradičních činek i různé speciální stroje a trenažéry, které běžně najdete v posilovně a fitness centrech. Mimo cvičení pak fitness sportovci zpravidla dodržují přísný jídelníček, resp. dietní režim, případně používají různé doplňky výživy jako proteiny, creatin a další.

Klasické posilování je cvičení zaměřené na růst svalů. Posilování má více pohledů, prvním je kulturistika - zahrnuje veškeré činnosti s posilováním související - strava, odpočinek a trénink s cílem budování velkých svalů a vyrýsovanosti. Druhý přístup je posilování za cílem zlepšení kondice a zpevnění těla a ducha.

KARTA MULTISPORT

Posilovna, TRX, Zumba, Dance Posilovna, MTV dance, Flirt dance, Funky děti, Bosu, Kruhový trénink, Alpinning, Pilates, Aerobik, Step aerobic, Jóga, Body balance, Břicho a zadek

Kontakt

Beckovského 2045
Havlíčkův Brod, Beckovského 2045

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS