Fit2b - Multisport

Fit2b

Možná rezervace lekcí pomocí online rozhraní na webových stránkách. Pro rezervaci lekce online nutný složený kredit na recepci ve výši minimálně ceny lekce (v případě rezervace více lekcí platí, že složený kredit musí být ve výši „standardní cena lekce“ krát počet rezervací). Pro více informací o rezervaci se prosím informujte na recepci při návštěvě.

Kartu MultiSport lze také využit na Inspiration Days.

Posilovna

V prostorách Fit2b naleznete moderně vybavenou posilovnu, obdobnou v blízkém okolí nenajdete. Na ploše přibližně 400 m2 naleznete jak vybavení pro silový trénink, tak i kardio zónu. Moderní vybavení značky Star Trac je zárukou vysoké kvality. Prostor posilovny je plně klimatizovaný a odvětrávaný, takže u nás nečekejte žádné výkyvy teplot. Stroje v kardio zóně jsou vybaveny přenosem zvuku (nutná vlastní sluchátka), takže při tréninku v kardio zóně můžete sledovat program v TV spolu se zvukem. Specialitou posilovnové části je konstrukce FTS, kterou, kromě skupinových lekcí, je možné volně využívat k tréninku.

TRX

TRX je intenzivní skupinové cvičení za použití váhy svého vlastního těla a závěsného systému TRX. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno Vaše stabilizační svalstvo při zachování všech pravidel funkčního tréninku. Intenzitu si můžete zvýšit nebo snížit změnou postoje oproti závěsnému bodu. Posunutí Vašeho těla o pár centimetrů změní intenzitu prováděného cviku, vše si můžete regulovat sami. Čím jste níže pod závěsným bodem, tím intenzitu zvyšujete a naopak.

Aerobik

Mix Aerobik je kondiční skupinové cvičení, při kterém budete jak spalovat tak posilovat, zlepší se Vám kardiovaskulární oběh, spálíte tuky, vytvarujete postavu, zvýšíte vytrvalost a určitě si zlepšíte náladu. Je to dynamické aerobní cvičení s využitím tanečné choreografie doplněné posilováním s drobním náčiním za doprovodu taneční hudby, která Vás dostane do varu.

FTS

FTS je jedna z forem funkčního tréninku na speciální multifunkční konstrukci FTS, která je určená pro individuální cvičení, cvičení s osobním trenérem nebo pro skupinová cvičení. Za pomoci využití váhy svého vlastního těla a různého náčiní docílíte zvýšení své kondice a zpevnění všech svalů celého těla.

Funkční trénink

Při funkčním tréninku zažijete kondiční a fyzicky náročné cvičení. Prováděním samostatných cviků v určitém časovém intervalu a střídáním se na jednotlivých stanovištích v kruhu posílíte celé tělo. Při každém cviku budete využívat různé náčiní, mimo jiné tyče, činky, balony, medicinbaly, trampolíny pro odrážení medicinbalů, dlouhá lana, expandéry a další. Je to ideální cvičení pro ty z Vás, kteří chcete zvyšovat svoji fyzickou kondici!

KARTA MULTISPORT

Posilovna, H.E.A.T. Program (Spalovací H.E.A.T., Sportovní H.E.A.T., H.E.A.T. Training, H.E.A.T. s posilováním), Kruhový trénink, Intervalový trénink, Funkční trénink, FTS (funkční trénink), TRX, BOSU, Tabata, Kondiční box, Fit Slide, Jóga, Pilates, Zdravá záda, Body Styling, Latina dance, Aerobik, Dynamické posilování, Problémové partie

Kontakt

Lodžská 6
Praha, Praha 8, Lodžská 6

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS