Euforie Fitness & wellness concept - Karlín - Multisport

Euforie Fitness & wellness concept - Karlín

UPOZORNĚNI: kartu MultiSport nelze uplatnit na aktivitu Posilovna s trenérem!UPOZORNĚNÍ:

Pro 1. rezervaci do fitness centra Euforie je nutná telefonická rezervace (Praha 5 – Smíchov – 608061091, Praha 3 – Žižkov – 776061092). Rezervace jsou nutné na skupinové lekce, posilovnu není třeba rezervovat. Pro další návštěvu a využívání veškerých služeb fitness centra Euforie je nutné zřídit si po 1. návštěvě kartu Euforie. Na kartu Euforie je vratná záloha 100 Kč + 130 Kč kredit (celkem 230 Kč v hotovosti). Kredit se z karty odečítá vždy při rezervování lekcí a automaticky se vrací zpět na kartu: 1) Při včasném zrušení rezervace. 

Pokud na lekci nemůžete přijít, je nutné rezervaci zrušit telefonicky, ve studiu nebo přes internet nejpozději do 20:00  předchozího dne. (Lekce konané po 11:00 lze rušit do 9:00 téhož dne). Při včasném zrušení rezervace Vám bude kredit automaticky vrácen na Váš účet.)2) Při potvrzení Vaší účasti na lekci Vaši účast na lekci (a tím navrácení kreditu) prokážete předložením Vaší MultiSport karty při příchodu na recepci centra.(Při 100% účasti se při vracení rezervační karty vrací 230 Kč, v ostatních případech se vrací zbylá částka).Výhodou rezervační karty je, že se můžete rezervovat i na služby jež neplatí pro klienty MultiSport: solárium, sauna, VacuShape, Power Plate – vždy je však třeba doplnit si kredit, jelikož u těchto služeb se kredit na kartu nevrací (tyto služby jsou placené).Na kartě je třeba mít minimální zůstatek kreditu v minimální hodnotě 1 lekce. Bez dostatečného kreditu nelze tvořit rezervace.Euforie Fitness Karlín Vám mimo jiné nabízí : Zumba – je to pohyb podobný aerobiku. Atmosféra nepřipomíná cvičení, ale spíš party s rytmickou hudbou v latinsko-americkém stylu. Při zumbě zapomenete, že vlastně cvičíte.Fit ball – dynamická lekce aerobiku na velkých míčích, rozvíjí stabilitu a balanc, vhodná pro začátečníky, seniory i pokročilé. Fitbox – velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.Power jóga – dynamické pojetí klasického cvičení, sestava posilovacích a protahovacích cviků. Pilates - Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Posiluje zádové, břišní a hýžďové svaly jako základ správného držení těla. Piloxing - Poznejte nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy! Piloxing jedinečně spojuje pilates, box a tanec, a tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijte proměnu v elegantní, sexy a výkonnou osobnost!Posilovna - Cardio zóna posilovny v Euforii je vybavena špičkovými aerobními stroji od firmy STAR-TRACK. Posilovna je vybavena speciální edicí kvalitních posilovacích strojů české značky Grün sport. V posilovně naleznete FUNKČNÍ ZÓNU - 5 metrů dlouhou ručkovací dráhu, hrazdy, závěsný systém, atd…Ve studiu je pro Vás a Vaše děti připraven dětský koutek, kde si Vaše děti mohou hrát pod dozorem, zatímco Vy se budete odreagovávat a formovat těla cvičením.Kromě cvičení poskytuje studio celou řadu dalších služeb, včetně sestavování jídelníčků, redukčních programů a osobních tréninkových plánů. Pořádáme pro Vás sportovní akce ve studiu i mimo něj.odkazy:fitboxhttp://www.youtube.com/watch?v=qcVxN2cQEg0zumbahttp://www.youtube.com/watch?v=K3MUAYbRDjohit – dancehttp://www.youtube.com/watch?v=jeLABdMtNAYpilateshttp://www.youtube.com/watch?v=1mzCsYEosZg

KARTA MULTISPORT

Vstup do posilovny bez trenéra, Skupinové lekce (Zumba, Aerobik, TRX, Bosu, Fitbox, Pilates, Power jóga, Piloxing, Funkční trénink, Břicho a hýždě, Hit Dance)

Kontakt

+420 739 606 090
+420 739 606 090
Sokolovská 131/86
Praha, Praha 8, Sokolovská 131/86

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS