Euforie Fitness & wellness concept - Karlín - Multisport

Euforie Fitness & wellness concept - Karlín

UPOZORNĚNI: kartu MultiSport nelze uplatnit na aktivitu Posilovna s trenérem!UPOZORNĚNÍ:

Na kartu Euforie je vratná záloha 100 Kč + 140 Kč kredit (celkem 240 Kč v hotovosti). Kredit se z karty odečítá vždy při rezervování lekcí a automaticky se vrací zpět na kartu: 1) Při včasném zrušení rezervace.

Pokud na lekci nemůžete přijít, je nutné rezervaci zrušit telefonicky, ve studiu nebo online nejpozději do 20:00 předchozího dne v případě dopoledních lekcí. Lekce konané po 12:00 lze rušit do 9:00 téhož dne. 2) Po potvrzení Vaší účasti na lekci, kdy se prokážete předložením Vaší MultiSport karty při příchodu na recepci centra. Klienti, kteří již mají klubovou kartu Euforie, vkládají při prvním vstupu s kartou MultiSport na svůj účet zálohu 140 Kč v hotovosti bez ohledu na výši kreditu na své kartě. Při 100% účasti se při vracení rezervační karty Euforie vrací klientovi 240 Kč v hotovosti (100 Kč za kartu Euforie a 140 Kč záloha vkládaná na kartu). Výhodou rezervační karty je, že se můžete rezervovat i na služby, na které se MultiSport karta nevztahuje: solárium, sauna, VacuShape, Lymfodrenáž. Tyto služby jsou placené a kredit se na kartu nevrací. Bez dostatečného kreditu nelze tvořit rezervace.

Pořádáme pro Vás sportovní akce ve studiu i mimo něj.odkazy:fitboxhttp://www.youtube.com/watch?v=qcVxN2cQEg0zumbahttp://www.youtube.com/watch?v=K3MUAYbRDjohit – dancehttp://www.youtube.com/watch?v=jeLABdMtNAYpilateshttp://www.youtube.com/watch?v=1mzCsYEosZg

KARTA MULTISPORT

Vstup do posilovny bez trenéra, Skupinové lekce (Zumba, Aerobik, TRX, Bosu, Fitbox, Pilates, Power jóga, Piloxing, Funkční trénink, Břicho a hýždě, Hit Dance)

Kontakt

Sokolovská 131/86
Praha, Praha 8, Sokolovská 131/86

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS