Euforie Fitness & wellness concept - Multisport

Euforie Fitness & wellness concept

UPOZORNĚNI: kartu MultiSport nelze uplatnit na aktivitu Posilovna s trenérem

Na kartu Euforie je vratná záloha 100 Kč + 140 Kč kredit (celkem 240 Kč v hotovosti). Kredit se z karty odečítá vždy při rezervování lekcí a automaticky se vrací zpět na kartu: 1) Při včasném zrušení rezervace.

Pokud na lekci nemůžete přijít, je nutné rezervaci zrušit telefonicky, ve studiu nebo online nejpozději do 20:00 předchozího dne v případě dopoledních lekcí. Lekce konané po 12:00 lze rušit do 9:00 téhož dne. 2) Po potvrzení Vaší účasti na lekci, kdy se prokážete předložením Vaší MultiSport karty při příchodu na recepci centra. Klienti, kteří již mají klubovou kartu Euforie, vkládají při prvním vstupu s kartou MultiSport na svůj účet zálohu 140 Kč v hotovosti bez ohledu na výši kreditu na své kartě. Při 100% účasti se při vracení rezervační karty Euforie vrací klientovi 240 Kč v hotovosti (100 Kč za kartu Euforie a 140 Kč záloha vkládaná na kartu). Výhodou rezervační karty je, že se můžete rezervovat i na služby, na které se MultiSport karta nevztahuje: solárium, sauna, VacuShape, Lymfodrenáž. Tyto služby jsou placené a kredit se na kartu nevrací. Bez dostatečného kreditu nelze tvořit rezervace.

Po cvičení zde můžete k regeneraci využít saunu za zvýhodněnou cenu 100 Kč."

fitbox - http://www.youtube.com/watch?v=qcVxN2cQEg0

zumba - http://www.youtube.com/watch?v=K3MUAYbRDjo

pilates - http://www.youtube.com/watch?v=1mzCsYEosZg

KARTA MULTISPORT

Vstup do posilovny bez trenéra, Skupinové lekce (Zumba, TRX, Fitbox, Pilates, Power jóga, Piloxing, Funkční trénink, Tabata, Břicho a hýždě, Problémové partie, Trampolínky, nevztahuje se na Movnat, Surf), Léto (venku) - Pilates, Kruhový trénink, Jóga, Hard Core

Kontakt

Pitterova 5/2878
Praha, Praha 3, Pitterova 5/2878

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS