DrFit - fitness 24h/7 dní - Multisport

DrFit - fitness 24h/7 dní

24h otevřeno

Je konec s přemýšlením, kdy můžete jít cvičit. DrFit má pro své členy otevřeno 24h denně, každý den v roce :-). Celé fitness je samoobslužné, stačí mít u sebe platnou členskou kartu a fitness je Vám dostupné jak ve špičce, tak třeba v 5h ráno!

 

Trénink s trenérem ZDARMA

Nevíte, jak to ve fitness chodí? Bojíte se, že nebudete umět správně cvičit? Tyto starosti u nás pusťte z hlavy. Na první 2 tréninky Vám poskytneme trenéra. Se cvičením Vám poradí a pomůže. Termín si objednejte na naší recepci.

 

Diagnostika těla ZDARMA

U DrFit máte každé 3 měsíce nárok na diagnostiku těla. Trenér Vás zváží na přístroji TANITA a zjistí v jaké jste kondici. Díky tomu Vám může správně poradit s tréninkovým plánem a Vy můžete sledovat svůj progres.

 

Tréninkový plán ZDARMA

Pokud s cvičením začínáte a nejste si jistí jaké cviky a na jakých strojích zařadit, rádi Vám nabídneme tréninkový plán. Díky němu získá Váš trénink řád. Tréninkový plán bude Vašim pomocníkem při prvních týdnech ve fitness.

 

CrossFit

CrossFit zóna je rozlehlá (230 m2), plně vybavená a především zahrnuta v ceně členství! Stejně jako celé fitness i CrossFit je pro členy přístupný v NON STOP režimu.

 

Parkoviště ZDARMA

DrFit disponuje vlastním parkovištěm, které je otevřeno denně od 07:00 do 22:00. V nočních hodinách bez problémů zaparkujete na ostatních přilehlých parkovištích.

KARTA MULTISPORT

Fitness

Kontakt

Makovského 1392/2b
Praha, Praha 6, Makovského 1392/2b

Zařazeno v kategoriích

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS