Club Femm Perla - Multisport

Club Femm Perla

SPEEDING

Tuto hodinu doporučujeme klientům, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů zúčastnit běžného kondičního cvičení nebo aerobiku. Program je vhodný i pro klienty se zdravotními problémy s páteří, bolestmi kloubů i pro klienty s nízkou kondicí. Tento program je zaměřen na celkové zlepšení fyzické kondice, formování postavy, redukce tělesného tuku. Součástí tréninku je měření tuku, teorie i praxe zdravé a racionální stravy.

AEROBIK MIX

Klasická hodina aerobiku složená z aerobní a posilovací části s využitím činek, gumiček, tyčí, balónů a stepů.

BODY STYLING

Hodina určená k formování a posilování problematických svalových partií pomocí balónů, tyčí, gumiček, činek apod. Hodina rovněž obsahuje dostatek aerobního tréninku pro spalování tělesného tuku.

CUMBIA

Taneční styl hodiny s posilovacími prvky, střídají se pomalé a rychlé části, a přitom dochází ke spalování tuků a formování postavy.

TRAMPOLÍNKY

Zábavné cvičení na malých trampolínách o průměru 125 cm s pevnými madly. Skupinové lekce vedené vyškoleným trenérem. Maximální spalování tuků v aerobním pásmu. Zapojení hlubokých svalů při balančních cvicích. Jednoduchá choreografie. Cvičení nezatěžuje klouby a hlavně si užijete super relax a zábavu!

ZUMBA

Nový fitness program, který vznikl v daleké Kolumbii, když si její tvůrce Alberto "Beto" Perez na lekci zapomněl tradiční hudbu. Zaimprovizoval tedy a použil latinsko-americkou hudbu, kterou zrovna poslouchal v autě. A Zumba byla na světě! Lekce Zumby spojuje tradiční aerobní cvičení se základními kroky salsy, merengue, cumbie, reggaetonu a dalších tanců. To vše na zábavnou hudbu. Nepotřebujete žádné taneční nebo fitness zkušenosti.

PILATES

Pomalá forma cvičení, která působí na tvarování dlouhých štíhlých svalů a zpevňuje zejména střed těla, jenž zodpovídá za jeho správné držení. Cvičením podpoříte koncentraci i své sebevědomí. Díky vydatnému okysličení celého organismu pilates nevyčerpává, ale nabíjí energií. Vhodný pro všechny věkové kategorie a doporučován fyzioterapeuty pro své blahodárné účinky při bolestech hlavy a zad.

POWER YOGA

Je založena na pravidelném opakování základních pozic (asán), které jsou dynamicky řazeny za sebou, je zaměřena na vyrovnávání svalové nerovnováhy, tvarování problémových partií, zlepšení svalového napětí, uvolnění a relaxaci, zlepšení flexibility.

FITBALL

Velký pružný míč - neboli FITBALL je skvělá věc! Dá se na něm sedět, pohupovat i cvičit. Napraví Vám záda, zlepší držení těla a můžete se na něm protáhnout. Kromě zábavy se při lekci také řádně zapotíme. Při správném sedu uvádíme do rovnováhy všechny svalové smyčky a kromě různých choreografií můžeme posilovat nohy, ruce, prsní svaly - tedy cokoli.

BODY BALANCE

Pomalé cvičení zdravotního charakteru, zaměřené na odstranění bolestivosti zad, protažení a posílení problematických svalových skupin a zlepšení pohyblivosti kloubů.

BALANCE WORK

Posilovací trénink s využitím balančních pomůcek (overbally, fitbally atd.).

KARTA MULTISPORT

Fitness, Aerobik, Břišní pekáč, Bosu, Power jóga, Power Speeding, NO Limit, Fyzio, Trampolínky, Pilates, Zumba, Overball, Fitball, Walking in, Kruhový trénink, Spiralis, Pilates institute

Kontakt

Slavíkova 6168
Ostrava, Slavíkova 6168

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS