Classic Gym - Multisport

Classic Gym

Přinášíme úžasnou zprávu, která bude zajímat všechny milovníky sportu a pohybu.  V historických prostorách Počernického pivovaru, jsme pro vás v říjnu otevřeli nádherné fitness centrum s doposud nevídaným interiérem.  Najdete ho u vstupní brány do areálu panského dvora na Praze 9 v Dolních Počernicích.  Na jeho 1000 m2 si na své příjde snad úplně každý.

Interiér je rozdělen do tří průchozích částí.

V první části je umístěna kardio zóna, která je vybavena profesionální řadou Panatta Pininfarina Platinum a najdete zde: běžecké pásy, elipticaly, rotopedy, veslovací trenažér a také schody, které většina fitness center postrádá. Při vašem kardiu, můžete koukat přímo do zámeckého parku nebo sledovat televizi umístěnou přímo na stroji.

V druhé části je posilovna, která je vybavena nejvyšší řadou strojů Panatta a je určena především pro lehčí cvičení. Zde si může zacvičit opravdu každý.

Třetí část je posilovna pro těžké tréninky, kde si skvěle zatrénují pokročilí borci i vrcholoví sportovci, kteří ocení velkou činkárnu, hodně železa, benchové lavice, stojany na dřepy, unikátní činky vyrobené na zakázku a hammerové nakladací stroje.

Pro ty, kteří cvičit teprve začínají, nebo chtějí mít jistotu, že cvičí správně, bude zde připraven tým profesionálních trenérů, ze kterého si mohou vybrat osobního trenéra, který jim dopomůže k lepším výsledkům. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, bolesti nebo jste například po úraze, doporučujeme vám cvičení pod dohledem trenéra - fyzioterapeuta, kterého v našem týmu trenérů naleznete také.
Troufáme si říct, že u nás najdete opravdové profesionály, všechny trenéry pečlivě vybíráme, aby o Vás pečovali ti nejlepší ve svém oboru.

Ale to není ještě zdaleka všechno...

Pro ty co mají rádi funkční tréninky a skupinové lekce, zde máme sál s multifunkční rampou Queenax, kterou v České republice nikde jinde nenajdete a zacvičit si na ní tak můžete pouze u nás v CLASSIC GYMu. V centru najdete také klasickou kavárnu ve stylu vintage, kde si můžete dát skvělou italskou kávu, proteinový dortík, nebo nápoj a ti co právě nedrží dietu i něco odvážněšnějšího. Ani crêpes, nebo zmrzlina zde nebude chybět. Pánové budou moci navštívit klasického pánského holiče v Barber shopu a dámy estetické centrum.

Pokud by Vám to ještě nestačilo a chtěli jste něco víc, přijďte zkusit naše lekce venkovních tréninků, nebo jógy ve zdejším nádherném areálu počernického zámeckého parku.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se Vám bude u nás líbit.

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Skupinové lekce (TRX, Fitslide, Kruhový trénink, Jóga)

Kontakt

Národních hrdinů 3
Praha, Praha 9, Národních hrdinů 3

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS