Blackfield Gym - Multisport

Blackfield Gym

Toužíte po síle? Zdraví? Krásném tělu?

Přijďte do Blackfield Gymu na pořádnou cvičbu!

Jsme posilovna a fitness v Brně – Černých Polích. Nabízíme všestranné vybavení pro posilování i kardio (stroje, činky, běžecké pásy, spinnery), sál s příslušenstvím na rozehřátí nebo protažení, sálové lekce a tematické semináře, např. základy posilování pro začátečníky). Máme k dispozici zkušené lektory a osobní trenéry, kteří vám poradí s cvičebním plánem, výživou i samotným prováděním cviků.

Víme, že stroje nejsou všechno, a tak dbáme i na přátelskou atmosféru, čistotu a zdravé prostředí. Podlahy jsou pokryté speciální odpruženou krytinou, která neklouže a šetří klouby, vzduch osvěžuje výkonná vzduchotechnika. Na recepci, kterou najdete přímo u posilovacího sálu, je k dispozici občerstvení i milý personál, který vám rád poradí. Když budete chtít, natočíme vám ke cvičení kohoutkovku zdarma. Posilovna je dobře dostupná MHD, v okolí je možné bezproblémové parkování.

V neposlední řadě máme i skvělé ceny, nabízíme slevy pro studenty i výhodné permanentky. Přesvědčte se sami: http://blackfieldgym.cz/posilovna/#cenik

Naše stránky: http://blackfieldgym.cz/

KARTA MULTISPORT

Posilovna

Zařazeno v kategoriích

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS