Big One Fitness Mendlák - Multisport

Big One Fitness Mendlák

Big One Fitness je společnost, která se rozhodla zpřístupnit fitness a wellness široké veřejnosti, a to přímo v centru Brna.

 

„Jsme více než fitness, jsme Vaše BIG ONE FITNESS“

 

Je tu pro všechny, kteří se chtějí seznámit s moderním pojetím fitness a wellness, pro všechny, kteří si myslí, že jejich tělo si zaslouží patřičnou pozornost a péči. Tu klienti dostanou v rozmanitých podobách na ploše 3.200 m2.

Preferují komplexní péči, proto zde naleznete nejširší spektrum sportovních, relaxačních, regeneračních a wellness aktivit pod jednou střechou v Brně. Kromě prověřených a oblíbených aktivit si můžete vyzkoušet i světové novinky jako např. Crossfit, nejkomplexnější funkční trénink, dále rowing, skupinové veslování na hudbu, nebo pilates, speciální posilovací program pro pevné a pružné tělo.

Stejně jako Vy lpíme na vysoké kvalitě služeb, proto jsme naše centra vybavili špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio stroji Nautilus přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu Khars v sálech až po plazmové televizory. Vše, co bylo dříve pro sportující veřejnost nedosažitelné, vám nyní slouží v BIG ONE

Aktuální rozvrh zde: http://www.big1fitness.cz/wp-content/uploads/2012/12/v%C3%A1cl.-%C4%8Dj.pdf

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Rowing, Funkční trénink, Bodystyling, Team Pump, Pilates, Box, Kickbox, Fitbox, Bosu, Pevné břicho a zadek, Bootcamp, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Cross Workout

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS