Big One Fitness Club - Multisport

Big One Fitness Club

„Jsme více než fitness, jsme Vaše BIG ONE FITNESS“

Je tu pro všechny, kteří se chtějí seznámit s moderním pojetím fitness a wellness, pro všechny, kteří si myslí, že jejich tělo si zaslouží patřičnou pozornost a péči. Tu klienti dostanou v rozmanitých podobách na ploše 3.200 m2.

Naleznete zde nejširší spektrum sportovních, relaxačních, regeneračních a wellness aktivit pod jednou střechou v Brně. Kromě prověřených a oblíbených aktivit máte možnost vyzkoušet i světové novinky jako např. Crossfit, nejkomplexnější funkční trénink, dále rowing, skupinové veslování na hudbu, nebo pilates, speciální posilovací program pro pevné a pružné tělo.

Stejně jako Vy lpíme na vysoké kvalitě služeb, proto jsme naše centra vybavili špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio stroji Nautilus přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu Khars v sálech až po plazmové televizory Vše, co bylo dříve pro sportující veřejnost nedosažitelné, vám nyní slouží v BIG ONE

Aktuální rozvrh zde: http://www.big1fitness.cz/wp-content/uploads/2012/12/v%C3%A1cl.-%C4%8Dj.pdf S kartou MultiSport je možné využít všechny skupinové lekce dle rozvrhu. Karta se nevztahuje na vstup do posilovny a wellness centra.

KARTA MULTISPORT

BootCamp, Six Pack Abs, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Pole dance, Pevné břicho a zadek,  Zdravá záda, Funkční trénink, Dynamic jóga, Tabata, Stretching, Pole flexi, Pilates, Taiji a Qigong

Kontakt

542 211 903
542 211 903
Benešova 14
Brno, Benešova 14

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS