Big One Fitness Club - Multisport

Big One Fitness Club

„Jsme více než fitness, jsme Vaše BIG ONE FITNESS“

Je tu pro všechny, kteří se chtějí seznámit s moderním pojetím fitness a wellness, pro všechny, kteří si myslí, že jejich tělo si zaslouží patřičnou pozornost a péči. Tu klienti dostanou v rozmanitých podobách na ploše 3.200 m2.

Naleznete zde nejširší spektrum sportovních, relaxačních, regeneračních a wellness aktivit pod jednou střechou v Brně. Kromě prověřených a oblíbených aktivit máte možnost vyzkoušet i světové novinky jako např. Crossfit, nejkomplexnější funkční trénink, dále rowing, skupinové veslování na hudbu, nebo pilates, speciální posilovací program pro pevné a pružné tělo.

Stejně jako Vy lpíme na vysoké kvalitě služeb, proto jsme naše centra vybavili špičkovým profesionálním zařízením – počínaje kardio stroji Nautilus přes centrální vzduchotechniku, která se stará o čistý a svěží vzduch, odpruženou podlahu Khars v sálech až po plazmové televizory Vše, co bylo dříve pro sportující veřejnost nedosažitelné, vám nyní slouží v BIG ONE

Aktuální rozvrh zde: http://www.big1fitness.cz/media/Rozvrhy/rozvrhB1FCod1.7.2013.jpg S kartou MultiSport je možné využít všechny skupinové lekce dle rozvrhu. Karta se nevztahuje na vstup do posilovny a wellness centra.

KARTA MULTISPORT

BootCamp, Six Pack Abs, Power Jóga, Pole Dance, Pevné břicho a zadek, Míče Express, Bossu a Míče, Pole Flexi, Zdravá záda, Funkční trénink, Pole Workout, Fitbalet, Flexi, Dynamic Jóga, Tabata, Stretching

Kontakt

542 211 903
542 211 903
Benešova 14
Brno, Benešova 14

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS