beFIT - Multisport

beFIT

Jak budou probíhat rezervace?

Na www.befitbrno.cz je nutné rozkliknout políčko "rezervace" 

Klientka si může na každý den na svůj účet přihlásit až jednu lekci týden dopředu(velký rozdíl oproti stávajícímu systému rezervací - den před konáním lekce). 

Pro klientky, které chodí v párech, lze na jednu kartu(jméno) provést rezervaci až pro 2 osoby. 

Velkou výhodou je modul náhradník. Pokud je lekce obsazena, klientka se může i přes to na lekci přihlásit. Systém ji zařadí do "fronty" a v případě uvolnění místo ji odešle SMS s určitým časovým prostorem pro možnost rezervace. Klientka si také zvolí do kdy se jí hodí se na lekci ještě přihlásit a kdy už je to pozdě.

Přihlášení na lekce pro nedržitele permanentek

Pro klientky, které k nám chodí pravidelně, ale nemají zřízenou permanentku, lze zakoupit modul “kredit” v libovolné výši. Kredit na kartě má platnost půl roku od data platby.  

Např. pro klientky, které se chtějí přihlásit na lekci BOSU, budou muset mít na svém účtu zůstatek v minimální výši 90 Kč. Po registraci u nás na recepci budou mít zpřístupněné přihlašovací údaje do systému.

Každá z klientek si navíc za 50 Kč zakoupí plastovou kartu, která slouží jako univerzální karta k nám do studia a lze na ni do budoucna nahrávat všechny typy služeb, které nabízíme. Touto kartou se každá klientka při příchodu na recepci prokazuje.

Přihlášení na lekce pro držitele karty MultiSport

Pro klientky, které od svého zaměstnavatele čerpají benefity MultiSport, je způsob rezervací téměř totožný jako pro “nedržitele permanentek”. Aby klientka mohla provést rezervaci, bude mít zřízený modul “kredit” s minimálním zůstatkem ve výši částky za lekci. Rozdíl je v tom, že při příchodu na recepci bude odbavena klasickým způsobem(načtení karty MultiSport do systému a vyplnění formuláře) a nebude jí částka odečtena z účtu.  

Storno poplatky na přihlášené lekci

Pro zrušení lekce je nastaven 6 hodin před konáním lekce storno poplatek 100 % částky lekce. Věříme, že 6 hodin před konáním lekce klientka už ví zda na lekci přijde či nikoliv. Rezervaci lze provést týden dopředu, ale také pouze půl hodiny před konám lekce kdy si je klientka jistá, že na lekci určitě přijde. Rezervace propadají 5 minut před konáním lekce. 

Malou výjimkou zůstávají lekce Power Jógy, kdy opravdu prosíme o včasné dostavení se na lekci. Pokud si tuto lekci zarezervujete, platí stále pravidlo, že po začátku lekce do sálu z důvodu rušení ostatních klientek nepouštíme. Dodržujte tedy, prosím příchod alespoň 10 min.před začátkem. Děkujeme za pochopení.

KARTA MULTISPORT

Sálové lekce(Piloxing, Body Styling, Problémové partie, Zumba Posilovna, Chi Toning, Funkční trénink – TRX, Jumping), Les Mills

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS