ARENA Pavly Kladivové – Centrum - Multisport

ARENA Pavly Kladivové – Centrum

ARENA je tu pro všechny, co chtějí cvičit správně, zvýšit si kvalitu života, udržitelně a rozvíjet své fyzické schopnosti i pracovat na své figuře. Chodí k nám lidé všeho věku i zdatnosti. Lidé z kanceláří na jedné straně a profesionální sportovci na straně druhé. Dokážeme pomoci s bolestí zad i s asymetrickým přetěžováním, připravit na závody, zlepšit pružnost těla i pomoci se shazováním kil.

Funkční trénink je naše gró. Jedná se o komplexní hodinu, která je vhodná pro každého, protože se dá velmi dobře přizpůsobit individuálním potřebám každého cvičence. Za léta fungování jsem díky mnohým zahraničním zkušenostem a spolupráci s dalšími trenéry vyvinula systém cvičení, který pomůže se lépe hýbat, zbavit se dysbalancí, bolestí zad, zlepšit kondici i sílu*. Postupem času jsme přidali i další tréninky jako je cross, bojové sporty, tělocvik, vzpírání či jóga pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet v konkrétnějším směru.

KARTA MULTISPORT

Open gym, Skupinové lekce (Funkční trénink, Cross, Bojové sporty), Sauna 60 min (vč. ručníkového servisu), Trénink pro děti

Kontakt

Palackého 717/11
Praha, Praha 1, Palackého 717/11

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS