Aquacentrum Šutka - Multisport

Aquacentrum Šutka

Zábava, sport i relaxace v Aquacentru Šutka!

Aquacentrum Šutka je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice.

Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením. Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. V areálu se také nachází výukový bazén pro naše nejmenší návštěvníky, který je hojně využíván nejen rodiči s dětmi, ale především plaveckými školami a kurzy stejně tak, jako ostatní části areálu. V letních měsících je pro návštěvníky připravena venkovní terasa s překrásným výhledem na Prahu, v ostatních měsících si můžete užít mnoho zábavy a relaxace uvnitř areálu.

Moderní areál Aquacentrum Šutka nabízí bohaté vyžití širokému spektru návštěvníků. Každý si zde najde své, od nejmenších miminek až po dospělé či seniory. Každý měsíc areál Aquacentra Šutka pořádá víkendový tematický program pro rodiny s dětmi plný zábavy, tance, zpěvu, malování a především soutěží o hodnotné ceny.

Aquacentrum Šutka je otevřeno každý den po celý rok. Celý areál je plně bezbariérový. K dispozici je zde 270 parkovacích míst či nedaleká autobusová zastávka „Čimický háj“ – pouze 2 zastávky od stanice metra Kobylisy. Více informací na www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka .

Aquacentrum Šutka od září 2016 bude pravidelně každý měsíc nabízet jedno odpoledne věnované saunovým ceremoniálům, které doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Zážitkové saunové ceremoniály se zkušenými saunéry na různá témata, kterými jsou například arabské pohádky, ceremoniál od moře, andělská říše nebo kouzlo Arménie, mohou celé rodiny vyzkoušet od 15:00 do 20:00h. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Z hygienických důvodů je v prostorách wellness povoleno užívání pouze prostěradel Aquacentra Šutka, za něž je účtován poplatek 30 Kč.

KARTA MULTISPORT

Vstup do areálu 60min. (+ 20 min. na převlečení zdarma jako bonus)

Kontakt

Čimická 848/41
Praha, Praha 8, Čimická 848/41

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 700 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 700 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS