Afitness Příbram - Multisport

Afitness Příbram

ALPINNING indoor walking program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. Program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto ALPINNING disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům. Výhoda ALPINNINGU je, že vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, a to chůze. Tímto se stává ideálním programem, který nezatěžuje Vaše klouby a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie.

Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Rehabilitační cvičení je cvičení na velkém míči. Je vhodné pro všechny, a to nejen pro ty, kteří mají zdravotní potíže. Součástí cvičení jsou také jednoduché prvky jógy. Cílem je prevence poruch pohybového aparátu. Pravidelným cvičením dochází ke stabilizaci kloubů a páteře, zároveň ke zlepšení kloubní pohyblivosti, koordinace a rovnováhy.Nedílnou součástí hodiny je relaxace, kterou v dnešní uspěchané době potřebujeme všichni.

Pod pojmem jóga si v dnešní době většina z nás vybaví zejména formu jejího fyzického cvičení (ásan). Z tohoto pohledu je jóga soubor praktik (cvičení), která pročišťují tělo, zvyšují odolnost a zdatnost organismu, a zlepšují funkci centrální nervové soustavy. Mezi nesčetné výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší, patří posílení a protažení celého těla, uvolnění, zbavení se stresu, vnitřní klid a celková vyrovnanost, více energie a životního elánu, snížení váhy a mnoho dalších.

KARTA MULTISPORT

Alpinning, TRX, Fitbox, Jóga, Jumping, Pilates, Tabata

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS